Zwrot towaru

Odstąpienie od umowy zawartej na odległość.

W ciągu 14 dni od odebrania przesyłki osoby fizyczne (w tym jednoosobowa działalność gospodarcza-zakup nie jest związany z jej działalnością gospodarczą) mogą zwrócić lub wymienić zakupione produkty.

Zwrot towaru w terminie 14 dni

1. Kontakt z nami

Poinformuj nas drogą mailową o decyzji zwrotu towaru. Wyślij wiadomość na adres Piotrkowska 103/105/9 90-425 Łódź lub mailem na adres e-mail info@elektriko.pl, podaj numer zamówienia i nazwę produktu, który chcesz zwrócić. Zwracany towar nie może nosić śladów eksploatacji i montażu, musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy.

2. Przekazanie produktu

Dostarcz nam produkt, który chcesz zwrócić. Przesyłkę z dopiskiem "Zwroty" prosimy wysłać na adres magazynu podany przez obsługę sklepu. Do przesyłki dołącz wypełniony formularz odstąpienia od umowy, co znacznie przyśpieszy procedurę zwrotu.

3. Korekta i potwierdzenie

Po otrzymaniu przez nas przesyłki i zweryfikowaniu czy produkt jest nieużywany i pełnowartościowy wystawimy korektę faktury VAT. Zostanie ona przesłana na adres email podany w zamówieniu. Po zapoznaniu się z wiadomością prosimy o potwierdzenie otrzymania i akceptacji korekty.

Formularz zwrotu

4. Zwrot środków

W terminie 14 dni od chwili złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy pieniądze zostaną zwrócone na rachunek bankowy, z którego była dokonana płatność. W przypadku płatności za pobraniem prosimy o wpisanie numeru rachunku do zwrotu na formularzu odstąpienia od umowy.

Jeśli to możliwe, prosimy także o przesłanie opakowania oraz kompletu akcesoriów dołączonych do produktu. Zwracany towar nie może przy tym nosić śladów eksploatacji i montażu, tzn. musi nadawać się do ponownej sprzedaży jako towar nowy.

Prosimy o nie przekazywanie przesyłek do odbioru w paczkomacie lub z opcją płatności "za pobraniem", takie przesyłki nie będą przez nas odbierane.

 

Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Elektriko - prowadzi nieprzerwanie działalność już 18 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 26108 firm. W ofercie posiadamy 22 221 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .