Solarna lampa najazdowa

Lampy Najazdowe Solarne LED

Solarna lampa najazdowa to funkcjonalne oświetlenie solarne do ogrodu. Produkt jest niezwykle łatwy do zainstalowania i skutecznie oświetli przydomową przestrzeń, dzięki połączeniu baterii solarnej i diod LED. Oświetlenie solarne ogrodowe to doskonały pomysł na dostarczenie światła bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Solarna lampa najazdowa
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
Lampy najazdowe / Lampy Najazdowe Solarne LED

Elektriko

Solarna lampa najazdowa
602.70 PLN dostępny
 Elektriko Solarna lampa najazdowa
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Elektriko - prowadzi nieprzerwanie działalność już 18 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 26136 firm. W ofercie posiadamy 22 228 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .